0533 418 69 80     0533 418 69 80
bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Talep Formu
0533 418 69 80     0533 418 69 80 08:00 - 23:00     bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Servis Talep Formu
Profesyonel Teknik Servis Hizmetleri!

Ariston kombi servisi

17 Mart 2021     816 Görüntüleme

Ariston kombi servisi

Ariston; Beyaz eşya ve kombi üretimi yaparak ülkemizde bir önemli bir marka haline gelmiştir. Ariston kombi arızaları yaşandığın da Ariston yetkili servisi çağırabilir veya bizim gibi her marka kombiyi tamir edebilen Ariston kombi servisi adı altında bizleri de çağırmanız mümkün. Firmamızın İstanbul kombi tamircisi ve bakım merkezin de arıza veren her model Ariston kombilerin arızaları hemen yapılabilmektedir.

Ariston kombi modelleri diğer markalara göre biraz daha sınırlıdır. Yoğuşmalı ve yoğuşmasız olarak iki farklı gruba ayırdığımız da toplamda 4 tane model bulunmaktadır. Bu modellerin her türlü arızasını tespit ettikten sonra bozulan parçaların tamir edilmesi, arıza tespitinin yapılması veya sıfır yedek parça ihtiyaçlarında Ariston kombi servisi ve diğer marka kombilerin arızalarını bizde yaptırmanız mümkün.

Ariston kombi tamir servisi

Ariston kombilerin arızaları genel de ntc, sensör ve ateşleme arızaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu basit olan arızaları da kombi servisi çalışanlarına cüzzi bir miktar ödeme yaparak Ariston kombi arızasından kurtulmuş olacaksınız. Bahsettiğimiz arızalarında yaşanmaması için kombinin yıllık bakımlarını yaptırmanız gerekir.Ariston kombi tamiri ile ilgili istanbulkombitamircisi.com web sitesinden bizlere ulaşmanız halinde aynı günde teknik servis hizmeti sunan ciddi bir firma ile karşılaşmış olacaksınız.

Kombinin tamirini yaptırmak için bizlere bazı teknik bilgiler vermeniz gerekir. Ariston kombi servisi olarak kombinin her modeline hizmet versek de aynı günde yedek parça teminininde yapılabilmesi için randevu esnasında bazı önemli bilgileri kombi servisi uzmanına belirtmeniz gerekir. Bu bilgilere örnek olarak sırası ile;

Ariston kombinin modeli: Ariston Genus X

Kombinin verdiği arıza kodu: F40

Kombiden şikayetinizin ne olduğu: Kombi ateşleme yapmıyor - arızaya geçiyor.

Ariston kombinin ne zaman bozulduğu: 2 gündür kombi çalışmıyor. 

Her hangi bir kombi servisine müdahale ettirdiniz mi? Hayır veya Evet de diyebilirsiniz.

Ariston kombi bakımı

Kombi bakımı kombiler de en önemli olan konulardandır. Kombinin daha verimli çalışabilmesi için mutlaka belirli aralıklarla kombi bakımınının yapılması gerekir. Kombi markası ne olursa olsun, Kombinin içerisindeki bazı önemli parçaların kirlenip oksitlenmesi kombinin ateşleme tertibatında sorun çıkartacaktır. Özellikle kış aylarında soğuk günlerde günlerce kombi servisi aramak istemiyorsanız mutlaka Ariston kombi bakımı yaptırmanız gerekir. 

Kombi bakımının yapılmasının iki farklı yöntemi vardır. Bir tanesi normal olarak sadece kombi bakımı için Ariston yetkili servisi veya özel teknik servisleri çağırabilirsiniz. 2. Yöntem olarak petek temizleme yaptırırken çoğunlukla kombi bakımı da yapılmaktadır. Yalnız petek temizliği için gelen kombi tamircisi petek bakımınmı yüzeysel olarak yapmaktadır. Daha detaylı bir kombi bakımı için mutlaka kış ayı gelmeden Ariston kombi servisi tamircilerini çağırmalısınız.

Ariston kombi arıza tespiti

Kombi arızaları yaşandığında normal olarak Ariston kombi arıza servisi telefon numaralarını bulup aramanız mümkün. Kombinin arıza vermesi normal olarak basit olan arızalardan meydana geldiyse kombi tamircisini çağırdığınız da sadece servis bedeli ve istenirse kombi onarım bedelini ödemiş olursunuz. Kombinin tamir edilmesi esnasında kombi parça değişikliğine gidilebilir. Bu nedenle kombi arıza tespiti de yaptırabilirsiniz. Ariston kombi arıza tespiti yapılması için Ariston yetkili servislerden veya bizim gibi özel kombi tamircisinden arıza tespiti için randevu alabilirsiniz.

Ariston kombi tamiri için yüksek maliyetlerin çıkması durumun da birkaç firmadan kombi arıza tespitinin yapılmasını isteyebilirsiniz. Arıza tespiti yaptıracağınız kombi servislerinin yanında yedek parçalarını da getirmesi daha iyi olacaktır. Böylelikle kombinin tamir edilmesi için sizlerden daha düşük bir miktar teklif edilmesi durumunda kabul etme olasılığınız çok daha fazla olacaktır. Sizin onayınız ile kombi tamirinin yapılmasından sonra sizlerden kombi servis bedeli alınmayacak ve sadece Ariston kombi tamiri için kullanılan yedek parça bedeli alınacaktır. 

Ariston kombi servis fiyatları

Kombiniz arıza yaptığında kombi servisleri arasında kimi tercih edeceğiniz tamamen size kalmış. Ariston kombi servis fiyatları genel olarak aynı olsa da bazen yedek parça kullanılması durumunda fiyatlar da çok fazla oynamalar yaşanabilmektedir. Bizler Ariston kombi servis ücreti olarak ilk etapta sadece kombi servis ücreti almaktayız. Yedek parçanın kullanılması iel ilgili de normal satış bedeli alınmaktadır. Kombi servis ücretleri Ariston kombinin modeline ve arızasına göre değişmektedir. Bu nedenle kombi servis ücretlerimizi öğrenmek için telefon numaralarımızdan arayıp bilgi almanızık rica ediyoruz.

Ariston yoğuşmalı kombi modelleri

Ariston Clas One 24 FF Hermetik

Ariston Cares Premium 24 FF Hermetik

Ariston Genus One 30 FF Hermetik

Ariston Genus One 24 FF Hermetik

Ariston Clas One 30 FF Hermetik

Ariston yoğuşmasız kombi modelleri

Ariston Alteas x kombi servisi

Ariston Genus x kombi bakımı

Ariston Class x kombi servisi

Ariston Cares x kombi servisiBİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER