0533 418 69 80     0533 418 69 80
bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Talep Formu
0533 418 69 80     0533 418 69 80 08:00 - 23:00     bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Servis Talep Formu
Profesyonel Teknik Servis Hizmetleri!

Beyaz Eşya Tamircisi

28 Temmuz 2022     247 Görüntüleme

beyaz eşya tamircisi

Beyaz eşya tamircisi ile görüşerek arızalı beyaz eşyalarınızın tamirini aynı günde yaptırabileceğinizi biliyor muydunuz? İstanbul da beyaz eşya tamiri konusunda uzman teknisyenlerimizden kolayca randevu alıp arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Firmamız da her marka buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, fırın tamiri ve kurutma makinesi tamiri için bize kolayca ulaşabilirsiniz.

0212 000 00 00  HEMEN ARA RANDEVU AL

İstanbul civarında beyaz eşya tamircisi ihtiyaçlarınızın karşılanması için tanıdık beyaz eşya teknik servisleri ile görüşmeniz gerekir. İstediğiniz zaman sizinle aynı mahalle de beyaz eşya tamiri işini yapan bir dükkan bulsanız da, tanımadığınız kişilere güvenmeniz biraz zaman alabilir. Bu nedenle birçok yerde şubesi bulunan, beyaz eşya tamir servisi denildiğinde birçok kişi tarafından tavsiye edilen ve İstanbul beyaz eşya tamircisi ünvanına sahip bir işletmeyi seçmenizi tavsiye ederiz.

Beyaz eşya tamir servisi

Evde kullanılan bütün beyaz eşyaların yeri ayrıdır. Hepsi de birbirinden değerli ve olmadığında yeri çok fazla belli olan elektronik aletlerdir. Bu beyaz eşyaların her hangi birinde bir arızanın meydana gelmesi ev de bazı şeylerin eksik olduğu izlenimi verir. İşte bu tür sorunlardan hemen kurtulabilmeniz için tanıdık bir beyaz eşya tamircisi ile görüşme sağlamalısınız. Beyaz eşya tamir servisi konusunda uzman olan ve gerçekten de ben bu beyaz eşya teknik servisi ile çalışırsam mağdur edilmem diyorsanız hemen aklınızdan geçen firmaları arayabilirsiniz.

Beyaz eşya tamiri uzun yıllardır beyaz eşya teknisyeni olarak çalışan kişiler tarafından yapılması gerekir. Uzaktan bakıldığında çok kolay gibi görünen beyaz eşya teknisyenliğinin aslında çok karmaşık olduğunu söyleyebiliriz. Bir kişinin iyi bir usta ve gerçekten de profesyonel beyaz eşya tamircisi olabilmesi için uzun yıllar beyaz eşya tamir servisinde çalışması gerekir. Sadece çalışmakta bazen yetmeyebilir.

Bazı kişiler uzun yıllar beyaz eşya teknik servis dükkanında çalışmış olsalar sahi yine de bazı şeyleri bilemeyebilirler. Bu da yapılan işin çok fazla sevilmesi ve beyaz eşya tamirini öğreten ustaya bağlı olduğu gözlemlemekteyiz. Beyaz eşya sektörü bu denli karışıkken bizler beyaz eşya servisi çalışanlarımızı çok iyi seçmeye özen gösteriyoruz. Hata yapmamaya özen gösteriyoruz. Siz de hemen beyaz eşya tamiri için servis telefonlarımızı hemen aramayı ihmal etmeyiniz.

Beyaz eşya teknik servis ile hızlı hizmet

Beyaz eşya teknik servis

Günümüz şartlarında bazı şeylere vakit ayırmak eskiye güne daha da çok zorlaştı. Yoğun mesai saatleri, işe gidip gelişler de trafikte kaldığımız daha uzun süreler ve hayatın hızlı temposu derken bazı şeylere vakit ayıramıyoruz. Mesela evinizdeki çamaşır makinesi arızalansa ya da buzdolabı bozuldu ama hızlı bir şekilde beyaz eşya teknik servis çağırmak zorunda kalsanız ne yaparsınız? Buzdolabında ki yiyeceklerin bozulmadan buzdolabını tamir ettirmeniz gerekir. Bunun için de güvenilir beyaz eşya tamircisi arayışına vakit kaybetmeden girmeniz gerekir.

İşte tam da anlatmak istediğiniz konu bu diyebiliriz. İlk olarak İstanbul beyaz eşya teknik servisi olarak hizmete başladığımız da hızlı olmamız gerektiğini elbette biliyorduk. Yalnız işin içine girdiğimiz de ve beyaz eşya tamiri konusunda uzman olup müşterilerimizi tanıdıktan sonra daha da hızlı olmamız gerektiğine inandık. Şimdi artık beyaz eşya arızası için bizleri arayıp randevu alan bütün müşterilerimize 45 dakikalık ortalama bir süre de teknik servis hizmeti verdiğimizi ifade etmeliyim. Yanlış duymadınız. Sadece 45 dakika da beyaz eşya tamircisi ve beyaz eşya teknisyeni verdiğiniz adreste olacaktır.

Hizmet verdiğimiz beyaz eşya markaları

 • Bosch buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamiri ile fırın tamiri
 • Siemens buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamiri ile fırın tamiri
 • Philips eletrik süpürgesi tamiri
 • Profilo buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamiri ve fırın tamiri
 • Arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve elektrik süpürgesi tamiri
 • Hotpoint buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamiri
 • Ariston buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamiri
 • Lg buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamiri
 • Samsung buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamiri
 • Hover buzdolabı, çamaşır makinesi tamiri
 • Beko buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamiri
 • Elektrolüx buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamiri
 • AEG buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamiri
 • Vestel buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve elektrik süpürgesi tamiri
 • Regal buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamiri
 • Altus buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamiri

Hizmetlerimiz

çamaşır makinesi tamircisibulaşık makinesi tamircisi

fırın tamircisielektrik süpürgesi tamircisi

buzdolabı tamircisiKurutma makinesi tamircisi

 • Buzdolabı Servisi
 • Çamaşır makinesi servisi
 • Bulaşık makinesi servisi
 • Kurutma makinesi servisi
 • Fırın servisi
 • Ankastre fırın servisi
 • Elektrik süpürgesi servisi

Beyaz eşya servis ücreti 2022

İstanbul beyaz eşya tamircisi olarak çalışan firmaların almış olduğu beyaz eşya servis ücreti 2022: 50 TL – 180 TL arasıdır. Beyaz eşya tamir ücretleri çağırdığınız teknik servise, bulunduğunuz ilçe ve mahalleye, arızalı beyaz eşya markası ve modeline göre değişebilmektedir.

Beyaz eşya tamir ücreti

Beyaz eşya tamir servisi

Beyaz eşya tamiri için beyaz eşya tamircisi çağırdığınız da çıkabilecek ücret çok az ya da düşündüğünüzden çok daha fazla olabilir. Bu nedenle burada net bir fiyat veremesek de beyaz eşya tamir ücreti konusunda küçük bazı örnekler vermek istiyorum. İşte en düşük ve en yüksek çıkabilecek beyaz eşya tamir ücretleri 2022;

Çamaşır makinesi tamir ücreti: 250 TL – 1.750 TL (Tek bir arıza da geçerlidir)

Bulaşık makinesi tamir ücreti: 180 TL – 700 TL arasıdır.

Buzdolabı tamir ücreti: 380 TL – 2.350 TL arası.

Kurutma makinesi tamir ücreti: 180 TL – 1.200 TL.

Fırın tamir ücreti: 150 TL – 900 TL. (Birden fazla arıza olabilir)

Elektrik süpürgesi tamir ücreti: 200 TL – 750 TL arası tamir ücreti çıkabilmektedir.

Garantili beyaz eşya tamiri

Beyaz eşya tamiri

Yeni bir buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da fırın aldığınız da size imalat hatalarına karşı 2 -3 yıl garanti verilir. Bu garanti süresi içerisinde oluşabilecek her türlü arıza beyaz eşya yetkili servisi tarafından ücretsiz tamir edilir. Peki ya beyaz eşyalarınızın garantisi bitince hangi firmalara beyaz eşya tamiri konusunda güveneceksiniz?

İşte yıllardır İstanbul beyaz eşya tamircisi denildiğinde akla gelen bir teknik servis firması olarak tamirini yaptığımız beyaz eşyalara garanti veriyoruz. Arızası ne olursa olsun. Beyaz eşya teknisyenlerimiz tarafından tamiri yapılan her türlü beyaz eşya markasına marka ve modeline göre garanti veriyoruz. Bu garanti süresi içerisinde garanti kapsamına göre ücretsiz işçilik ya da kullanılan yedek parçaya garanti verilecektir. Sizde beyaz eşya tamiri için iyi bir beyaz eşya tamircisinden destek almak isterseniz hemen bizi seçebilirsiniz.

En yakın beyaz eşya tamircisi

Adetten midir yoksa duygusal olarak mı düşünüyoruz bilinmez ama teknik servis ve tamirciye ihtiyacımız olduğu zaman mutlaka bize en yakın olanı bulmaya çalışırız. Bize yakın olan beyaz eşya tamircisinin bizden az ücret alacağını, beyaz eşyaları çok iyi tamir edeceğini, bizi kandırmayacaklarını ve gerekirse ücretin bir kısmını vermeksek de razı geleceklerini düşünürüz. Her ne kadar burada verilen örneklerin bazıları doğru bazıları da abartılı olsa da yine de buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri veya fırın tamiri için en yakın beyaz eşya tamircisi ile tanıdığımız beyaz eşya teknik servis çalışanlarını bulmaya çalışırız.

Bizler de müşterilerimize daha hızlı ulaşmak ve konum olarak da yakın olabilmek adına İstanbul civarında beyaz eşya tamircisi olarak çalışırken 6 şube ile hizmet veriyoruz. Ayrıca her şubeye bağlı ez az 1 tane de içerisinde beyaz eşya yedek parçalarında bulunduğu donanımlı servis araçları ile çalışıyoruz. Sizin ev ve iş yerinizde bozulmuş beyaz eşyalarınız varsa ve en yakın beyaz eşya teknik servis çalışanları ile görüşmek isterseniz sizleri şubelerimize bekleriz. Ya da isterseniz beyaz eşya tamircisi ve beyaz eşya tamiri konusunda uzman olan teknik servis çalışanlarımıza telefon ederek de randevu alıp iletişime geçebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER