0533 418 69 80     0533 418 69 80
bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Talep Formu
0533 418 69 80     0533 418 69 80 08:00 - 23:00     bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Servis Talep Formu
Profesyonel Teknik Servis Hizmetleri!

Buderus kombi servisi

17 Mart 2021     866 Görüntüleme

Kombi alırken mutlaka en çok tercih edilen ve sağlam olan bir marka tercih etmeye çalışırız. Buderus kombi servisi işletmesi olarak Sıklıkla tercih edilen kombi markalarından birinin Buderus kombi markası olduğunu ifade etmeliyim. Sağlam ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir kombi almak isteyenlerin tercihi genellikle Buderus ve diğer bazı markalardır.

Buderus kombi bir Alman markasıdır. Almanya’nın yapmış olduğu ürünleri ve Alman teknolojisi ile donatılmış bazı markaların kalitesini zaten biliyoruz. Konuya böyle baktığımız da Buderus kombinin de en kaliteli kombi markalarından olduğunu ifade etmeliyim.

Buderus kombi tamiri

Buderus kombiyi satın aldığınız garantili olarak almaktasınız. Kombinin garanti süresi boyunca kullanıcısı hatasından kaynaklanan arızaların dışında kombiniz Buderus kombi yetkili servis tarafından tamiri yapılmaktadır. Kombinin garanti süresi bittiğinde veya garanti kapsamına alınmayan arızalar için İstanbul kombi tamircisi veya kombi servisi işi yapan bütün özel servisler ile de çalışabilirsiniz.

Buderus kombi servisi

Kombinin garanti dışında kalması veya garanti süresinin sona ermesi kombide meydana gelen arızalar da dilediğiniz kombi tamir firmalarını çağırabilirsiniz analıma gelir. Bizler Buderus kombi tamiri ve diğer marka kombi arızalarının çoğuna bakan özel kombi servisiyiz. Kombinin arızalanması halinde Buderus teknik servisi veya Buderus kombi tamircisi olan diğer firmalardan randevu alabilirsiniz.

Buderus kombi bakımının yapılması

Kombi, bazı elektronik ürünler gibi hemen bozulacak yapıya sahip değildir. Bir kombiyi alırsınız ve en az 15 yıl boyunca kullanırsınız. Sonrasında modelin eskimesi sonucu değiştirme kararı alarak yeni bir Buderus kombi veya diğer markaları tercih ederek kombi alımı gerçekleştirirsiniz. Kombi bakımı yapıldığı sürece kombinizi değiştirmenize gerek yok. Buderus kombi bakımı yapıldıktan sonra en az 2 -3 sene boyunca kombiye bakım yaptırmanız gerekmez.

Buderus kombiye yapılan bakım türleri

Kombi bakımları 2 farklı çeşide ayrılır. Yıllık olarak petek temizleme yaptırıyorsanız petek temizliği yapılırken yüzeysel olarak çok fazla detaya inmeden Buderus kombi bakımı da yapılmış olur. Burada yapılan bakım aslında kombi su filtrelerinin temizlenmesi ve kombinin kapağı söküldükten sonra kombinin bazı yerlerinde kombi işlemler yapılmak ile kombi bakımı sona ermiş olur.

İkinci bir Buderus kombi bakımı ise tamamen Buderus kombi servisi ve diğer markalara hizmet veren işletmeler tarafından yapılan bir kombi bakım hizmetidir. Petek temizliği hariç, Kombinin bakımı detaylı bir şekilde yapılır. Tozu alınıp bütün bakımları detaylı bir şekilde gerçekleştirilir. Yapılan bu bakım sayesinde kombi de meydana gelebilecek her türlü arıza bu kombi bakımı ile bir nebze bile olsa engellenmiş olur.

Buderus kombi de meydana gelen bazı arızalar

Buderus kombi servisi olarak Buderus kombi arızası ve tamiri için teknik servise gittiğimiz de genellikle basit olan arızalar ile karşılaşmaktayız. Bu arızalar da diğer bütün kombi markalarında olan genel olan arıza türleridir. Buderus kombi yetkili teknik servis olan bazı personellerin de görüşünü aldığımız da aynı şekilde onlar da Buderus kombi markasın da meydana gelen her hangi bir kronik arızaya denk gelmediklerini ifade etmektedirler.

Buderus kombi tamir hizmeti alan arıza onarım servislerinden almış olduğumuz bilgiler bu doğrultudadır. Daha sonrasında Buderus kombi servisi firmalarına veya bizlere gelecek olan Buderus kombi kronik arızalarının oluşması sonucunda burada belirterek yazımımı güncelleyeceğiz.

Buderus kombi modelleri

Buderus Logamax Plus GB012 Kombi

Buderus Logamax Plus GB062 Kombi

Buderus Logamax Plus GB072 Kombi

Buderus Logamax Plus GB172i Kombi

Buderus Logamax Plus GB162i Kombi

Buderus Logamax Plus GB022i Kombi

Buderus Gb-172-30K Yoğuşmalı Kombi

Buderus Gb-172-35K Yoğuşmalı Kombi

Buderus GB172-24 Kombi

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER