0212 *** ** **     0212 *** ** **
bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Talep Formu
0212 *** ** **     0212 *** ** ** 08:00 - 23:00     bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Servis Talep Formu
Profesyonel Kombi Servis Hizmetleri!

İstanbul kombi tamircisi hakkında

İstanbulkombitamircisi.com yönetimi olarak İstanbul'un 2 farklı noktasında şubesi bulunan kombi servisi ve beyaz eşya tamir firmasıyız. Uzun yıllardır kombi servisi ve beyaz eşya tamiri ile ilgili büyük projelere imza atan çalışma arkadaşlarımız ile birlikte ilk günkü heyecanımızı kaybetmeden çalışmaya devam ediyoruz. İstanbul'un bütün ilçelerine en hızlı servis garantisi ile aynı gün içerisinde hizmet veriyoruz.

Kombi servis çalışanlarımız kombi arızasının tamir eidlmesi için ihtiyaç duyulabilecek her türlü kombi yedek parçasını da yanına alarak kombi tamiri yapılması için yola koyulur. Burada en doğru arıza tespit cihazlarımız ile kombi arızasını tespit ederek takılması gereken yedek parçalar hakkında detaylı bilgi verilir. Müşterinin fiyatı onaylaması halinde en uygun fiyatlar ile kombi arızası giderilmiş olur. Takılan kombi yedek parçasının garanti süresi, işçilik garantisi, yapılan iş ile ilgili detaylı bilgi ve kombiyi daha verimli kullanmanın püf noktaları hakkında müşteriye bilgi verilir. 

Aynı günde kombi servis hizmeti

Kombiler kış aylarında en çok kullandığımız ve ihtiyaç duyduğumuz can alıcı ürünlerdendir. Evin sıcak su ve ısınma ile ilgili ihtyaçların karşılandığı kombilerin bozulması karşısında bazı problemler yaşayabiliriz. Özellikle soğuk günlerde kombinin arıza yapmasından bir kaç dakika sonra evlerin buz gibi soğuması ciddi hastalıklara da yol açabilmektedir. Çocuklarınızın üşütmemesi ve musluklarınızında devamlı olarak sıcak su akmasını isityorsanız iyi bir kombi servisi ile çalışmanız gerekmektedir.             

Bizler istanbul kombi tamircisi olarak aynı günde kombi servis hizmeti veren ender firmalardan biriyiz. Kombi arızasının yaşanmasından sonra bizlere ulaşan müşterilerimize öncelikle kombi arızasının giderilmesi için telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kombinin gerçekten de bozulduğunu anladığımızda da müşterinin istediği ve müsait olduğu bir saat dilimin de randevu vermeye özen gösteriyoruz. Genel olarka kombi servisi, kombi arızası ve kombi teknik servis için aynı günde acil kombi servis hizmeti vermekteyiz.

İstanbul kombi tamircisi neler yapar?

İstanbulkombitamircisi.com kombi teknik servis firması İstanbul içerisinde kombi tamiri yapmaktadır. Kombi ile ilgili neler yaptığımızı aşağıda belirttik. Sizler de kombi tamiri için istanbulkombitamircisi.com firmasından teknik servis ekibi isteyerek burada yazılan imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Kombi tamiri: Firmamız tarafından bozulan kombilerin tamirleri yapılarak mağduriyetleriniz aynı günde giderilir. Çalışmayan kombilerin tamirinin aksamaması için en hızlı ve güvenilir olan çalışma arkadaşlarımız ile hızlı kombi tamir hizmeti veriyoruz.

Kombi servisi: Bizler istanbulkombitamirci.com olarak her marka kombinin arızasının giderilmesi için kombi servisi hizmeti veriyoruz. Bütün kombi modellerine kombi servis çalışanlarımız ile profesyonel servis sağlıyoruz.

Kombi bakımı: Kombiler her yıl olmasa da en az 2 yılda bir bakıma ihtiyaç duymaktadır. Kombinin daha verimli çalışabilmesi ve kışın soğuk günlerde bozulmamasını istiyorsanız mutlaka İstanbul kombi tamircisi firmamızdan kombi bakımı randevusu almalısınız.

Kombi arıza tespiti: Kombilerin arızaları parça değiştirme ve bazı ciddi arızaların meydana gelmesinden sonra kombinin tamir edilmesi yüksek maliyetleri bulabilir. Bu nedenle önceden kombi arıza tespiti yaptırmanızı ve hem en uygun hem de orijinal ürün kullanan bir kombi servisini bulmanız doğru olacaktır.

Kombi anakart tamiri: Kombi servisi firmaları kombi tamirini hemen yapabilir ama birçok firma kombi anakart tamirini yapmamaktadır. Bizler İstanbul kombi tamircisi olarak kombi anakart tamiri yapıyor ve tamir edilmeyecek kadar bozulan anakartların sıfırınına kolaylıkla bulabiliyoruz.

Kombi yedek parça: Kombilerin arızalanması genellikle parçaların bozulmasından kaynaklanır. Bu nedenle kombi servisi için kombi tamircilerini çağırdığınız da yanlarında lazım olabilecek kombi yedek parçalarını da getirmekteler. Zengin kombi yedek parça ürünleri firmamızda.

Petek temizleme: Peteklerin  içerisindeki suyun (kimyasalın) peteklerin içerisinde daha verimli dolaşabilmesi için bir iki yılda bir temizlenmesi gerekir. Petek temizleme yapıldıktan sonra yakıt tüketiminin azaldığını, elektrik faturasında düşme yaşandığını ve peteklerin her tarafının aynı ısındığını göreceksiniz.

İstanbulkombitamircisi.com iletişim bilgileri

Firmamızdan randevu almak için 0212 *** ** ** numaralı telefonu arayın.

İletişim formunu doldurarak bize ulaşmak için buraya tıklayın.

Konum bilgilerimize ulaşmak için buraya tıklayın.

Vergi dairesi, Vergi numarası, firma ünvanı ve garanti ile ilgili işlemler için 0212 *** ** ** numarasını lütfen arayın.