0212 *** ** **     0212 *** ** **
bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Talep Formu
0212 *** ** **     0212 *** ** ** 08:00 - 23:00     bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Servis Talep Formu
Profesyonel Kombi Servis Hizmetleri!
Servis Bölgelerimiz
21 Şubat 2021
Kombi Servisi
Kombi servisi arayanlar için firmamız uzun yıllardır İstanbul'da kombi servisi görevini icra etmektedir. Kombi, ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullandığımız cihazdır. Isıtma ve sıcak su gibi iki önemli ihtiyacı karşılıyor olması kombinin bakım ve tamirinin de özen gerektiren bir iş olmasına neden olmaktadır. İstanbul kombi servisi için uzmanlara ..
246 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
16 Şubat 2021
Kombi Tamiri
Kombi tamiri özellikle kış aylarında büyük bir probleme neden olabilmektedir. Kombi ısıtma ve sıcak su hizmetlerini gerçekleştiren önemli bir elektronik cihazdır. Her elektronik cihaz gibi kombide de arıza meydana gelebilmektedir. Bu durumda yapılması gereken yetkili bir servise başvurmak ve kombinizin arızasının giderilmesini talep etmektir. Kombinin arızası için uzman..
285 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
21 Şubat 2021
Kombi Arıza
Kombi servisi olarak öncelikli görevimiz müşterilerimizin Kombi arıza çözümlerini sunmak, kombi arızalarını kısa süre içerisinde gidermek ve mağduriyetlerinin artmasını önlemektir. Kombinin arıza yapması kullanıcıların özellikle kış aylarında büyük bir mağduriyet yaşamasına neden olabilmektedir. Kombi, ısıtma ve sıcak su işlevlerini yerine getirmektedir. Bu nedenle komb..
234 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
17 Şubat 2021
Petek Temizleme
Petek temizleme işlemi, özellikle kış aylarında ısınma problemi yaşamamak ve kombinizin arıza yapmasını önlemek için gerçekleştirmeniz gereken işlemlerin başında gelmektedir. Temizlenmemiş bir petekte kombi çok daha fazla efor harcamakta ve bu durum arızalara neden olabilmektedir. Doğru zamanlarda yapılan petek temizliği işlemi, sirkülasyon hızını arttırmakta ve petek k..
259 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
17 Mart 2021
Buderus kombi servisi
Kombi alırken mutlaka en çok tercih edilen ve sağlam olan bir marka tercih etmeye çalışırız. Buderus kombi servisi işletmesi olarak Sıklıkla tercih edilen kombi markalarından birinin Buderus kombi markası olduğunu ifade etmeliyim. Sağlam ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir kombi almak isteyenlerin tercihi genellikle Buderus ve diğer bazı markalardır. Buderus kombi bir ..
218 kez okundu
Devam

 

ETİKET BULUTU