0533 418 69 80     0533 418 69 80
bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Talep Formu
0533 418 69 80     0533 418 69 80 08:00 - 23:00     bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Servis Talep Formu
Profesyonel Teknik Servis Hizmetleri!

Petek temizleme fiyatları

17 Şubat 2021     528 Görüntüleme

Petek temizleme fiyatları

Kombiniz kışa hazır mı? Petek temizliğini en son ne zaman yaptırdınız? Petek temizleme fiyatları konumuzu okuduktan sonra petek temizlemeye ne kadar bütçe ayıracağınızı kolaylıkla kararlaştırabilirsiniz. Peteklerin daha verimli çalışabilmesi için en az 1 yıl ara ile mutlaka petek temizleme yapılması gerekir. Bunun içinde kombi bakımından çok iyi anlayan kombi servisi firmalarından destek almanızı tavsiye ediyoruz.

Çünkü petek temizleme ile kombi bakımı bir arada yapılması kombinin verimini daha da arttırmaktadır. Ayrıca kombi bakımı fiyatına hem petek temizleme yaptıracak hem de kombi bakımına ücret vermemiş olacaksınız. Örnek olarak sadece kombi bakımı için kombi tamircisini çağırdığınız da 150 TL gibi bir ücret verirsiniz. Ama petek 2+1 gibi bir daireniz olsa bile dairedeki bütün peteklerin temizliğini yaptırmak ve üstüne bir de kombi bakımını da yaptırmanın toplam ücreti ortalama 150 TL’dir. Bu nedenle petek temizleme ücreti ödeyerek peteklerin temizliğini yaptıracak ve farklı bir ücret ödemeden kombi bakımını da ücretsiz yaptırmış olacaksınız. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+2 ve dublex Petek temizleme fiyatı aşağıda belirtilmiştir. Petek temizleme kaç para soranlara özel bu fiyat listesi hazırlanmıştır. Lütfen fiyatlarımızı inceleyip randevu alınız.

Petek temizleme fiyatları neye göre belirlenir?

Petek temizleme fiyatları temizlenecek peteklerin sayısına göre belirlenmektedir. Yani evinizde 1 – 4 arası petek varsa fiyatı en dip fiyattan uygulansa da 7 – 9 petek arası olması durumunda daha yüksek fiyatlara petek temizleme yapılmaktadır. Daireler de kullanılan peteklerin sayıları çok fazla değişmektedir. Bazı daireler de 1 petek, bazılarında ise 10 taneden daha fazla petek bulunur. Bundan dolayı kombi servis uzmanlarımızın petek temizliği ile kombi bakım işlemini yapmaları dairelerin büyüklüğüne göre değişmektedir.

4 adet petek temizleme fiyatı

1 ile 4 petek arası olan yaşam alanları genellikle 1+0, 1+1 daire ve büro tarzı iş yerlerinde bulunur. Petek sayısı 4 taneyi geçmeyecek şekilde olduğunda petek temizleme hizmetimizin başlangıç fiyatı alınmaktadır. Yani 1 adet petek ile 4 adet petek arasında kaç tane petek olursa olsun fiyat değişmemektedir. 1 tane petek temizleme yapılma bile fiyat sabit olarak aynı alınmaktadır.

1+1 daire 4 adet petek temizleme fiyatı 130 TL’dir. Randevu almak için lütfen petek temizleme iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilir veya telefon numaramızdan randevu alabilirsiniz.

5 adet petek temizleme fiyatı

5 adet petek genellikle 2+1 daireler de bulunmaktadır. Zaten en çok kombi bakım servisi ve petek temizleme hizmeti verdiğimiz daire tiplerinden biri de 2+1 dairelerdir. Bu daireler de genellikle 5 adet petek vardır. Banyolarda da havluluk tipli petek olması durumunda bu petekleri de ücrete dahil ederek banyo peteği temizliği için artı ücret almıyoruz.

Sizler de bulunduğunuz ortamı daha da ısıtmak ve doğalgaz faturanız da küçük tutarlar görmek istiyorsanız petek temizleme için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 2+1 daire 5 adet petek temizleme fiyatı 160 TL’dir.

6 – 7 tane petek temizliği fiyatı

Eviniz veya iş yeriniz 3+1 daire tipiyse o zaman 6 veya 7 tane petek kullanıyorsunuz demektir. Bu peteklerin tamamını temizlemek için tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Petek temizleme ücretleri yukarıda da anlatıldığı gibi petek sayısına göre değişkenlik göstermektedir. + veya 7 tane peteğe kadar petek temizleme fiyatımız sabit bir şekilde belirlenmiştir. Sizler de evinizin sıcaklığını daha da arttırmak ve bu yüksek sıcaklığın faturanıza yansımaması istiyorsanız petek temizleme yaptırmalısınız.

3+1 daire veya iş yeri 6 – 7 adet petek temizleme fiyatı 190 TL’dir. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

7 – 9 adet (dublex) petek temizleme fiyatları

7 adet ve 9 adete kadar olan petek sayıları genel anlamda 4+1, 5+2 ve dublex olan daireler de bulunur. Bu büyük dairelerin petek temizliği yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Petek temizliğini yaptırıp peteklerin her tarafının aynı şekilde ısınmasını istiyorsanız mutlaka petek temizleme ücretlerini kontrol ettikten sonra iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Bu daireler de işlem süresi yaklaşık 1 buçuk saattir. 90 dakikalık olan bu süreçte 9 taneye kadar petek temizliğinin yapılması ve hemen ardından peteklerin havasını alma işlemi de yapılmaktadır. 4+1 ve dublex daire 7 – 9 adet petek temizliği fiyatları 230 TL olarak belirlenmektedir. İndirimlerden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Petek temizleme ücretleri ile ilgili bilgilendirme

Değerli müşterilerimiz.

Burada belirtilen petek temizleme fiyatları 2021 fiyat listesi olarak belirlenmektedir. 2022 yılında bu fiyatların devam etmesi durumunda buradan açıklama yapılacaktır. Aynı zaman da şu an için belirtilen petek temizliği fiyatlarında indirim almak isterseniz bazı özel günleri takip etmelisiniz. Aynı zaman da fiyatların detaylarını ve petek temizleme yapılırken kombi bakımının da detaylarını öğrenmek için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER