0533 418 69 80     0533 418 69 80
bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Talep Formu
0533 418 69 80     0533 418 69 80 08:00 - 23:00     bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Servis Talep Formu
Profesyonel Teknik Servis Hizmetleri!

KOMBİ TAMİRCİSİNE SORU SOR!

Kombi tamircisi gelen 15 soruyu cevapladı!
Kombi servisine soru sorun uzmanlarımız cevaplasın.

Kombi mi bozuldu? Musluklardan sıcak su mu akmıyor? Petekler mi ısınmıyor? Petek temizleme mi yaptırmak istiyorsunuz? Yoksa kombininiz arada bir kombi arızaya geçip arıza kodu mu gösteriyor? Bu veya buna benzer bütün sorular için İstanbulkombitamircisi.com sizlere yardımcı olacaktır. Kombi ile ilgili öğrenmek istediğiniz ne varsa Kombi tamircisine soru sor sayfasından sorularınızı kolayca sorup öğrenebilirsiniz.

Kombi arızası ile karşılaştığınız anda kendiniz kombiyi tamir etmek yerine tanıdık ve daha önceden iş yaptığınız kombi tamircilerini çağırıp kombi arızasını gidermeniz en doğru karar olacaktır. Kombi servisi soru sor başlığı altında kombi ile ilgili sorularınızı bu sayfamızdan kolaylıkla sorabilirsiniz. Kombiler doğalgaz ve elektrik ile çalıştığından dolayı bazı durumlar da çok tehlikeli olabilir.
Altından kalklamayacağınız derece de büyük olan kombi arızaların da mutlaka yetkili kombi tamircisi veya bizim gibi her marka kombiyi tamir edebilne kombi servisleri ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Bazı durumlar da kombi arızasının çok küçük olmasından dolayı yetkili servis veya kombi servisi adı altıdna çalışan uzman kombi tamircilerini çağırmanıza gerek kalmayabilir. Ben kendim de kombi tamirini yaparım dediğiniz esna da İstanbul kombi servisi ve diğer bir adı ile İstanbul kombi tamircisi sitesi her zamna yanınızdadır. Kombi arızasını kombi tamircisine soru sor sayfamızdan detaylı bir şekilde anlatırsanız, kombi teknik servis çalışanlarımız gün içerisinde sorularınıza cevap yazacaklardır. Sizler ufak bir kombi arızasından dolayı kombi servisi firmalarını çağırmanıza gerek kalmayacak. Kombi servisine soru sayfasından sorunuzu sorarak kombi arızasının giderilmesi için ilk adımı atabilirsiniz. Kombi servisi destek taleplerinizi bu sayfadan bildirebilirsiniz!...

07 Şubat 2023
Baca fanı
Kombiyi açınca çalışıyor normal şekilde söndükten sonra tekrar yanacagi zaman baca fanı röle si çıt yapıyor ama fan devreye girmiyor kombi çalışmıyor. Kolay gelsin ..
Semih
Cevaplar : 1
2 Defa Okundu
02 Şubat 2023
Kombi basıncı
Merhaba biz viessman kombi kullanıyoruz kombi basıncını 1 bucuga ayarlıyorum kombi çalışırken basınç 2 ye çok yaklaşıyor kombi her çalışmayı durdurduğunda da 1 bucuktan yarım bar kadar düşüyor yani 5 günde 1 e düşüyor basınç herhangi bir yerde su görmedik bunun nedeni ne olabilir acaba..
Büşra
Cevaplar : 1
1 Defa Okundu
30 Ocak 2023
Warmhause eva kombi çalıstıgı halde ısıtmıyor
Warmhause eva kombi çalısıyor ama ısıtmıyor yerden ısıtmalı ev sıcak su kısmında sorun yok kalorıfer kısmı çalıstıgı halde ısıtmıyor atesleme yapmıyor su basıncı 2de sabıt kalıyor herhangı bır arıza koduda yazmıyor ekranda..
Gülşah Adam
Cevaplar : 1
1 Defa Okundu
27 Aralık 2022
Kombi arızası
Hocam merhaba benim kombim 50 derece ayarlı oda termostatım 22 oda termostatı 21.5 gelince çalısıyor 22.5 olunca kapanıyor buraya kadar sorun yok 21.5 düsmesi yaklasık 3 saati buluyor yani kombinin derecesi de bu arada 30 dereceye kadar düsüyor petekler buz gibi oluyur yani ara ara kendini çalıstırmıyor 21.5 dereceden 22.5 derece çıkması da 2.5 saati buluyor buna nasıl çözüm bu..
Necati irsel
Cevaplar : 1
2 Defa Okundu
21 Eylül 2022
Kombi ekranı
Yeni taşındığımız evde daikin kombinin sigorta düğmesini kaldırdıktan sonra kombi açılıyor fakat sonrasında ekran açılmıyor..
Esra Buğur
Cevaplar : 1
1 Defa Okundu
25 Temmuz 2022
Bar yükseliyor tahliye musluğundan su akıtıyor
Kombi barı su vanası açıkken sürekli yükseliyor ve tahliye musluğundan su akıtıyor kombiyi kullanırken su vanasını kapalı tutuyorum sıcak su açıkken tahliyeden sıcak su akıyor.sorun ilk başladığında bar yavaş-yavaş yükselirken şu an hızlıca yükseliyor. Bir banyo dahi rahatça yapamıyorum. Kombim bosch eurosmart. ..
Ahmet
Cevaplar : 1
4 Defa Okundu
Ustaya Soru Sor
Siz Sorun Biz Cevaplayalım!