0533 418 69 80     0533 418 69 80
bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Talep Formu
0533 418 69 80     0533 418 69 80 08:00 - 23:00     bilgi@istanbulkombitamircisi.com     Servis Talep Formu
Profesyonel Teknik Servis Hizmetleri!

Vestel Servisi

28 Temmuz 2022     217 Görüntüleme

Vestel City'de üretilip bütün dünyaya gönderilen ürünlerin üretim de olduğu gibi tamirde de Vestel servisi üstlenmektedir. Vestel beyaz eşya servisi çalışanları tamamen Vestele Bağlı olan firmalar arasındadır. Vestel teknik servis çalışanlarına ulaşmak ve yetkili vestel servisinden randevu talep etmek için internet üzerinden "Vestel servis numarasını" bulup yetkili servisi aramanız gerekmektedir. Bizler Vestel yetkili servisi değiliz. Sadece yetkili Vestel teknik servis kadar işine sahip çıkan ve Vestel beyaz eşyaların tamirinden çok iyi anlayan beyaz eşya servisi firmasıyız.

0533 418 69 80

Bizleri aradığınız da Vestel buzdolabı servisi, Vestel çamaşır makinesi servisi, Vestel bulaşık makinesi servisi, Vestel elektrik süpürgesi servisi ve vestel fırın servisi gibi gerçek ve aynı zaman da güvenilir bir işletme ile karşılaşırsınız. Garantisi olmayan veya Vestel servisi garantisi altına alınmayan beyaz eşyalarınız varsa mutlaka bize ulaştırın. Bu ürünlerin tamirlerini firmamız tarafından en ince ayrıntısına kadar uygun beyaz eşya servis ücretleri ile tamir ediyoruz. Unutmayın. Garantili Vestel beyaz eşyalarınızı sadece ve sadece Vestel servisi yetkili teknik servislere ulaştırın.

Vestel teknik servis ile hızlı beyaz eşya tamiri

vestel servisi

İstanbul Anadolu yakası Vestel cihazları bölge servisi. Firmamız içinde çalışmalarını yürüten Vestel servisi ekibi, senelerin bilgi birikimi ve deneyimi  ile siz Vestel kullanıcılarının hizmetinde. Türkiye’de üretilen ve en çok ilgi gören markalardan, Vestel markalı cihazlar için aradığınız etkin servis noktası olarak gurur duymaktayız. Vestel klima servisi, Vestel buzdolabı servisi, Vestel çamaşır makinesi servisi ve Vestel bulaşık makinesi servisi olarak bütün cihazlarınız için servis hizmetimiz mevcuttur.

Bizi Tercih Ederseniz

Ekonomik ve hızlı çözüm alırsınız.

Daima orjinal yedek parça kullanılır.

Değişen parçalar 1 yıl garantimiz altındadır.

Ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Vestel servis ile profesyonel hizmet

İstanbulkombitamircisi.com olarak, beyaz eşya tamircisi adı altında çalışan her bir arkadaşımız Vestel beyaz eşyalardan çok iyi anlayan beyaz eşya teknikerinden oluşmaktadır. Ayrıca Vestel Servisi konusunda uzman teknisyenimiz tarafından beyaz eşyanıza bulunduğunuz yerde müdahale yapılır. Donanımlı servis arabalarımızda gerekli olan tüm yedek parça bulunmakta olup, hızlı ve bilgi ile yapılan müdahalemiz sonucu kaliteli bir servis sağlanmış olur. Parça ihtiyacı olan tamiratlar da daima orjinal parça takılır, tarafımızca değişim yapılan bütün yedek parçalar Vestel servisi olarak 1 yıl beyaz eşya tamir servisi garantisi altındadır.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER